4denní minikurz ZDARMA

Jak nosit
miminko sebevědomě

Zažeňte své pochybnosti a noste s radostí a lehkostí.

Poslední minikurz již skončil, ale můžete se zapsat na čekací listinu. Až bude vypsán další kurz, dám Vám vědět mezi prvními. 

Moc toho o nošení nevíte nebo se vaše zdroje rozcházejí?

Máte pochybnosti, jestli není nošení škodlivé?

Nejste si jistá, jestli nošení v šátku či nosítku zvládnete?

Chcete nosit, ale bojíte se reakcí okolí?

zahoďte svoje obavy
z šátku či nosítka
a noste v klidu

Během minikurzu si odpovíme na nejčastější otázky rodičů
z mých kurzů

❓ Neovlivním miminko špatným úvazem? 

❓ Co dělat, abych miminku při nošení neublížila?

❓ Bude moci dýchat?

❓ Jak vhodně argumentovat svému okolí, že jsem rozhodnutá nosit? 

❓ Jak poznám, od kdy můžu nosit a jak dlouho? 

❓ Nebudou mě z nošení bolet záda? 

Po absolvování minikurzu začnete nosit s radostí a bez obav! 

Kurz bude probíhat 10.-13. října formou videí a živých setkání. Některá na vás budou čekat již ráno, jiná přijdou během dne. Sejdeme se v soukromé FB skupině, na kterou vám dorazí odkaz po přihlášení do kurzu. Praktické nácviky vázání nejsou předmětem tohoto kurzu.

Kdo vás kurzem provede?

Ing. MICHAELA NOVÁKOVÁ alias MISHA

Jsem certifikovaná lektorka nošení, zakladatelka Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, jehož čtvrtý  ročník se bude konat 17. září v Praze, a autorkou webinářů a online kurzů nošení dětí. 

Nošení se věnuji od roku 2015, festival přivítal již téměř 1500 rodičů a mými online kurzy prošlo více kolem 2 800 rodičů. 

V tomto minikurzu se podíváme na zoubek strachu, který bohužel bývá často důvodem, že si rodiče nošení raději rozmyslí. 

Nošení není pro každého, ale je škoda se nechat odradit, pokud by to vyřešila jen znalost správných informací. 

Pojďte se mnou objevit kouzlo nošení!  

Misha Nováková 

Pár slov od žen, které kurzem prošly

Moc děkuji za tento minikurz, musím říct, že mě docela uklidnil. Teď jsem odhodlaná to zkoušet a praxí se zdokonalovat a zvykat si. Dozvěděla jsem se nějaké tipy, jak to zlepšit a na co si dát pozor. Děkuji a přeji všem krásné nošeníčko 😊🍀😇.
Klára
Účast v kurzu doporučuji zejména maminkám, které teprve přemýšlejí zda nosit nebo se pro nošení rozhodly a rády by získaly množství informací na jednom místě a zábavnou formou. Míšin kurz je nabitý informacemi, které byste jinak samy sbíraly velmi dlouhým samostudiem.
Lenka
Kurz mi dal hodně ohledně toho proč nosit, odbourala jsem si tak strach z nošení a budeme se nosit co nejvíce to půjde. Moc děkuji za skvělý kurz 😊
Kateřina
Pokud se vám naskytne možnost zúčastnit se (on-line) kurzu nošení Míši Novákové, stoprocentně a s nejčistším svědomím vřele doporučuji všem toho maximálně využít. Míša je úžasná svým lidským přístupem, tím, jak předává své vlastní zkušenosti, i praxí a výzkumy prověřené informace; vše dostanete jak na zlatém podnose 😉
Lucie
Kurz mi jako úplnému začátečníkovi, prvorodičce, dodal odvahu a dostala jsem konkrétní tipy. Teď už teoreticky vím jak na to a moc se těším na svůj první šátek.
Markéta
Tento kurz bych ze srdce doporučila všem rodičům, co se rozhodli nebo teprve uvažují o kontaktním rodičovství a nošení dětí. Získáte z nej potřebné know-how a jistotu, ze je to správná a láskyplná cesta. Informace od Míši jsou komplexní, souvislé a srozumitelné. Pokud váháte, není důvod. Jen směle do toho 🤩🤩👍🏼👍🏼
Anna