ONLINE KURZY

Pojďte se mnou objevit kouzlo nošení!

Kurz Vázání do šátku jednoduše a bezpečně
4týdenní kurz s mojí osobní podporou
16. 5. - 12. 6.

4týdenní kurz s mojí podporou, který je na míru sestaven pro rodiče,
kteří s nošením začínají nebo potřebují zdokonalit své nosicí znalosti.

Je sestaven ze tří online kurzů Než začnete nosit, Vázání na břicho a Praktické nosicí tipy a triky a hlavní přidanou hodnotou je moje 4týdenní péče o vás v rámci uzavřené FB skupiny a živých online setkání, kde řešíme a vylepšujeme prakticky vaše úvazy.
Podíváme se na základy nošení vč. zdravotní stránky a jak vybrat šátek či nosítko. Naučím vás dva úvazy na břicho s nejrůznějšími začátky i zakončeními úvazu vč. rad a návodů, jak úvazy maximálně zdokonalit. Pověnujeme se také oblékání při nošení, kojení, péči o šátek či nosítko, opravu šátku a řadu tipů a triků, které jsem sbírala roky.

Než začnete nosit

Potřebujete se ujistit, že je nošení bezpečné? Nebo nevíte, čím začít? Projdeme si, proč nosit, jestli je nošení v pořádku ze zdravotního hlediska, jak si poradit s různými strachy z nošení a další praktické rady jako např. výběr šátku/nosítka, aby záda nebolela a další.

Vázání na břicho

Vázání na břicho je základem nošení. Pojďme si společně ukázat, jak vázat jednoduše a hlavně bezpečně. Základní úvaz na břicho probereme skrz na skrz a naučíme se i další praktický úvaz.

Vázání na bok

Vázání na bok bývá často opomíjeno, přitom umí být velký pomocník! Už vám dítko překáží při nošení na břiše, ale na záda se neodvážíte? Potřebujete navázat rychle? Pak to nošení na boku umí hravě vyřešit.

Vázání na záda

Nošení dětí na zádech je dalším milníkem v životě nosičky.

Naučíme se tři úvazy a hlavně různé způsoby, jak dostat dítě bezpečně na záda úměrně jeho věku, ať už v šátku či různých typech nosítek.

Praktické tipy

Navázáním dítěte to nekončí. Poradím vám:
⭐️ Tipy a triky pro každodenní nošení
⭐️ Jak oblékat sebe i miminko
⭐️ Jak kojit
v šátku i nosítku
⭐️ Jak pečovat
o šátek i nosítko
⭐️ Jak opravit
vytažené očko šátku

Balíček kurzů

Máte pocit, že potřebujete vědět úplně všechno? Skvělé!
V balíčku kurzů získáte vše za zvýhodněnou cenu:
⭐️ Než začnete nosit
⭐️ Vázání na břicho
⭐️ Vázání na bok
⭐️ Vázání na záda
⭐️ Praktické tipy

Přednášky
z festivalu Kouzlo nošení

Vyberte si z 20 zajímavých přednášek ze dvou ročníků festivalu Kouzlo nošení. Dozvíte se nejen o nošení, ale také o znakování, stravování, látkování, psychologii, spánku, kojení a mnoho dalších tématech!

Omalovánky

Máte už starší děťátko, které rádo maluje a chcete ho seznámit s kontaktním rodičovstvím kreativní cestou? Nebo si sami rádi malujete a je to pro Vás relaxace?

Stáhněte si 13 krásně ilustrovaných obrázků, na kterých je zachyceno nošení nejen u lidí, ale také u zvířátek.

Chcete pomoci s výběrem? Napište mi!

misha@mishanovakova.cz