nosicí klub

Kontinuální podpora při Tvém nošení!

Pouze pro účastnice mých online či osobních kurzů nošení

Vstoupila si do mého online kurzu bez podpory, ale nakonec by se Ti konzultace hodily?

Už Tvůj online kurz s mojí podporou skončil, ale ráda bys se mnou pokračovala? 

Měly jsme individuální konzultaci a ráda bys kontinuální podporu?

Využij mé podpory
po následující 3 měsíce (a déle...)

Co na Tebe v nosicím klubu čeká?

Moje průběžná podpora Tvého nošení. Nosicí klub zahajuje svoji činnost v druhé půlce června 2022 a bude fungovat na 3měsíčním členství s možností obnovy. Termíny setkání jsou zatím dána pro červenec – září trošku nepravidelně kvůli prázdninám, poté budou upraveny tak, aby byly pravidelné. 

1x v kalendářním měsíci se sejdeme na hodinu online živě na Zoom setkání (video-aplikace zdarma), kde budeme prakticky probírat vaše úvazy či nosítka. Můžeš přijít s navázaným dítkem, ať můžeme úvaz/nosítko společně vylepšovat do dokonalosti.  

1x v kalendářním měsíci budu písemně odpovídat na Tvé písemné dotazy a připomínkovat natočená videa/fotky úvazů/nosítek v uzavřené Facebookové skupině. Dotazů, videí a fotek můžeš vložit kolik budeš potřebovat, zatím nebudu omezovat počet, ale věřím, že to bude v přiměřeném množství. 😉 

Tato moje podpora se bude střídat v cca 2-3týdenních intervalech (záleží na délce aktuálního kalendářního měsíce), tzn. 1x za 14 dní budu k dispozici na živém setkání a 1x za 14 dní budu odpovídat písemně na otázky. 2x měsíčně tedy ode mě můžeš získat zpětnou vazbu na Tvé nošení, za tříměsíční členství to bude celkem 6 zpětných vazeb. Konkrétní termíny viz následující text.

Písemnou zpětnou vazbu budu dávat: 
pátek 1. července (dotazy položené do 30. června)
pátek 5. srpna (dotazy položené do 4. srpna)
pátek 2. září (dotazy položené do 1. září)

Živá setkání na Zoomu budou:
pátek 15. července, 10-11 hodin

čtvrtek 18. srpna, 9-10 hodin
pondělí 19. září, 10-11 hodin

V rámci klubu můžete dále pokračovat nebo se zapojit do sdílení s ostatními maminkami. Ráda se pochlubíš nosicím úspěchem? Nebo naopak potřebuješ probrat nosicí či jiné strasti? Tak tady bude to pravé místo. 

S Tvojí podporou se budu hned cítit jistěji!

KDO TI BUDE
V KLUBU PODPOROU?

Z mých online kurzů mě již znáš, ale pro jistotu ještě jednou doplním pár informací. Jmenuji se Misha Nováková a jsem

 • certifikovanou lektorkou nošení,
 • nadšenou propagátorkou kontaktního rodičovství, kterému se věnuji od roku 2015,
 • tvůrkyní vůbec prvních online kurzů nošení v ČR, kterými prošlo již více než 2 800 rodičů,
 • zakladatelkou Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, který navštívilo již téměř 1 500 rodičů a jehož čtvrtý ročník se bude konat 17. září 2022 v Konferenčním centru City v Praze.

Nosila jsem až svoji mladší dceru, protože se synem jsem to neznala. A dodnes je mi to líto! Mým cílem a úkolem je nabídnout rodičům co nejširší informace, aby si mohli vybrat, jestli nosit chtějí nebo ne. S čím poté sami souzní, je již plně na nich. Předávání mých zkušeností a znalostí mě neskutečně baví, a proto průběžně vznikají online kurzy a webináře, aby bylo nošení dostupné skutečně pro každého!

Ráda Tě budu světem nošení provázet i nadále!

Co více o nosicím klubu potřebuješ vědět?

 • Klub je určen výhradně pro mé klientky, ať už z online kurzů s/bez podpory nebo osobních konzultací. Bez ohledu na to, jestli Ti ještě do online kurzu přístup trvá nebo ne.
 • Do klubu je možné pořídit členství na 3 měsíce s  možností opětovného prodloužení.
 • Do klubu se můžeš připojit kdykoli a od chvíle zaplacení běží Tvé 3měsíční členství. Získáš 3 živá setkání a 3x písemnou zpětnou vazbu.
 • V klubu se mnou prosím řeš pouze obsah Tebou zakoupených kurzů/konzultací. Příklad: Pokud jsi zakoupila kurz Vázání na břicho, můžeš se mnou konzultovat 2 úvazy na břicho učené v tomto kurzu. Předmětem Tvých konzultací tedy nebudou úvazy na bok či záda (byť je třeba jiné maminky se mnou řešit budou, protože mají zakoupený Balíček kurzů či kurz Vázání na záda). Pokud by sis v době trvání Nosicího klubu dokoupila další online kurzy, jejich obsah bude samozřejmě i součástí konzultací v Nosicím klubu. 
 • Přístup do uzavřené FB skupiny získáš do dvou pracovních dní po spárování platby (nejspíše ještě tentýž den, ale nejsem u pc pořád, tak pro jistotu píši toto).
 • Pokud Ti bude tento formát vyhovovat, můžeš si po uplynutí prvního kvartálu klub opět prodloužit o další 3 měsíce. Automaticky Ti týden před skončením kvartálu dorazí nová zálohová faktura. Takto to můžeš opakovat v libovolném počtu. Pokud již nebudeš chtít v klubu pokračovat, je to v pořádku a jen mi prosím dej vědět, ať mohu opakované faktury zrušit. 
 • Co v klubu nenajdeš: Nové návody na úvazy. Moji neustálou přítomnost. Moji péči máte garantovánu ve dva předem stanované dny/čas v měsíci. Pokud budu reagovat na písemné dotazy průběžně mimo tyto dny, bude to bonus pro vás, který ale není nárokovatelný.  Sem tam možná vložím nějaké tipy či odkazy na zajímavosti, ale není to zaručeným obsahem Nosicího klubu. 
 • Pokud nevyužiješ z jakýchkoli důvodů živých setkání či možností položení dotazu, není nárok na kompenzaci (např. prodloužením klubu na další setkání, vrácením poměrné části peněz atd.). Pokud budu muset ze závažných důvodů termíny změnit, budou samozřejmě nahrazeny termíny novými. 

Zaváděcí cena
3měsíčního členství
v Nosicím klubu

900 Kč

Nosící klub bude zatím v testovacím provozu, proto jsem stanovila takto nízkou cenu.

Nebuď na vázání šátku a nastavování nosítka sama a nech se ode mě opečovávat. 

Často kladené otázky

Pro koho je klub určen? 

Pouze pro mé klientky, které prošly některým z online kurzů či osobní konzultací. 

Kdy a jak dlouho budu mít do Nosicího klubu přístup? 

Přístup do uzavřené FB skupiny budeš mít do 2 pracovních dní od zaplacení na dobu 3 měsíců. Pokud budeš chtít pokračovat, prodlouží se přístup po zaplacení opakované faktury na další 3 měsíce. Pokud pokračovat nebudeš, budeš ze skupiny po ukončení “Tvého” kvartálu odebrána.  

Jak často se mi budeš věnovat? 

2x v měsíci, jednou písemně, jednou během živého online setkání na Zoomu.  

Prodlouží účast v Nosicím klubu mé přístupy do online kurzů v členské sekci? 

Bohužel ne. Přístup do online kurzů je možné po vypršení přístupu opět prodloužit zaplacením zvýhodněné ceny pokračování v kurzu. 

Už vím úplně vše a na nic nečekám!