Výhodný

balíček kurzů

Naučte se vše, co potřebujete pro celé nosící období!

Probereme nosící teorii a základy, praktické nošení na břiše, boku i zádech a zasvětím Vás do nejrůznějších praktických tipů a triků. 

Pojďte se mnou podlehnout kouzlu nošení!

Vánoční akce

Kupte si Balíček kurzů

získejte 20 přednášek

o rodičovství

z festivalu Kouzlo nošení

a nosící omalovánky

v hodnotě 2 000 Kč ZDARMA! 

Darujte (si) pod stromeček ještě krásnější vztah s miminkem

🎄🎁 Nevíte, co vymyslet k Vánocům? Darujte si nebo své partnerce/manželce, sestře, kamarádce nebo budoucímu tatínkovi kurz nošení, který umí změnit rodičovství.

Není nic úžasnějšího na světě než těsná blízkost miminka! 🎁🎄

Máte neodložitelné miminko, bolí vás tělo od neustálého nošení v rukách nebo potřebujete volné ruce?

Rádi byste nosili, ale nevíte si s tím rady nebo se bojíte miminko navázat do šátku nebo nosítka?

Už nosíte, ale zasekli jste se u něčeho?

nAUČÍM VÁS NOSIT
VAŠE MIMINKO v ŠÁTKU JEDNODUŠE
A BEZPEČNĚ!

Co se do toho
pustit spolu?

Své zkušenosti, různé informace, postupy, tipy a triky jsem sbírala léta. Mnoho z nich jsem bohužel získala až po tom, co jsem byla už v nosícím důchodu. Vy ale nemusíte hledat, zkoumat a čekat. Stačí, když přijmete moji pomocnou ruku a vykročíme po té krásné cestě kontaktního rodičovství spolu. 

CO VŠE VÁM KURZ NABÍDNE?

7 úvazů

V kurzu se naučíte základní úvazy do šátku na břicho, bok i záda. Ukážeme si, který úvaz si můžete předvázat, ve kterém nejlépe nakojit či ze kterého se dítě zaručeně nevymotá. Z představy navazování na záda se vám dělá až mdlo?

Nejrůznější techniky

Probereme různé způsoby zakončení úvazů nebo jak dostat miminko i větší dítě na záda. Ukážeme si bezpečné odkládání miminka, protože se to často opomíjí.

Oblékání během roku

Oblékání při nošení bývá velký oříšek! Moc horko nebo naopak zima? Stačí znát pár tipů a hned vám bude skvěle. Projdeme si jednotlivá roční období a jak si s nimi poradit.

Realita

Miminko úspěšně navážete nebo dáte do nosítka a najednou začnete řešit, jak fungovat v běžném životě. Třeba kam si dát věci, když jdete ven a co si vlastně vzít? Jak nakojit, aniž byste museli miminko vyndavat? Nebo jak se jinak dá využít šátek než jen na nošení?

Údržba

Každá příměs šátku potřebuje něco jiného. Něco se smí prát v pračce, něco se může jen v ruce. Něco se má žehlit, u něčeho si musíte dát pozor na sklady, něco se nesmí věšet, ani ždímat a ještě navíc řešit teplotu vody... Jak se starat o nosítko a co s přezkami při praní.

Oprava

Vytáhnout si na šátku očko je otázka vteřiny! A co pak s tím? To už na ten šátek raději nebudete ani sahat... Nebo jej odnesete někomu, kdo to umí, budete nějakou dobu bez šátku a ještě vás to bude stát peníze. Přitom je to celkem jednoduché si to opravit, jen vědět, co a jak.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pro
nováčky

Vezmeme to od píky! Kurz je vhodný pro maminky a tatínky, kteří nikdy nenosili! Naučíte se se šátkem od úplného základu. Vše si projdeme skutečně krok po kroku s velmi podrobným komentářem.

Pro věčné začátečníky

Stejně tak je kurz vhodný pro rodiče, kteří už nějaké zkušenosti mají, ale buď si svými nosícími schopnostmi nejsou jistí nebo umí jen základní úvaz a chtějí se toho naučit více.

Pro odbornice přes péči

Jste dula, laktační poradkyně nebo jiná odbornice v péči o miminka či rodiče? Detailnější znalost nošení dětí by se vám hodila, ale nepotřebujete se stát certifikovanou lektorkou nošení.

Chcete mít jistotu, že miminko nosíte správně? 

KDO JSEM?

Jmenuji se Misha Nováková a jsem

  • certifikovanou lektorkou Trageschule DIDYMOS
  • tvůrkyní vůbec prvních online kurzů nošení v ČR, kterými prošlo již více než 500 rodičů
  • zakladatelkou Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, který navštívilo již téměř 1 500 rodičům a jehož třetí ročník se konal 4. září 2021 v Konferenčním centru City v Praze.

Nosila jsem až svoji mladší dceru, protože se synem jsem to neznala. A dodnes je mi to líto! Mým cílem a úkolem je nabídnout rodičům co nejširší informace, aby si mohli vybrat. S čím poté sami souzní, je již plně na nich. Předávání mých zkušeností a znalostí mě neskutečně baví, a proto průběžně vznikají i tyto online kurzy, aby bylo nošení dostupné skutečně pro každého!

REFERENCE

Co říkají klientky o mých online kurzech? 

Kurz byl pro mě příležitostí vyzkoušet si úvazy, na které bych si sama netroufla. S podrobnými video návody to ani napoprvé nebyl problém. Zjistila jsem, že se správně vybraným šátkem a typem úvazu ani záda nemusí bolet 🙂 Kurz mi taky ušetřil dost času (kterého s malými dětmi není moc) - všechny návody a informace byly na jednom místě.
Karolína Žezulková
absolventka
Kurz mi změnil nosící život!
Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli si kurz zakoupit a jsem moc ráda, že jsem to udělala.
Teď pravidelně používáme různé úvazy a věřím, že zkusíme i nějaké další a budeme si jimi jistější, protože už známe nějaké základy, co jak funguje a co nám vyhovuje. Kurz mi dodal sebevědomí, odvahu a jistotu!
Míša Hašková
absolventka kurzu
Kurz mne v mnoha oblastech nošení obohatil. Velice oceňuji možnost se k jednotlivým videím vracet a opakovat si tak jednotlivé úvazy a způsoby nošení. Přátelskou formou vedený kurz mohu ostatním maminkám jen doporučit.
Lucie Víchová
absolventka kurzu
Kurz je super, Míša vše vysvětlí, ukáže.
Z daných úvazů si každý vybere co mu nejvíce sedí a v čem se dítko cítí dobře. Doporučuji každému kdo uvažuje o nošení svého miminka.
Jitka Wasserbauerová
absolventka

Necháte se také ode mě provést světem nošení,

ať nemusíte nic hledat a zkoumat? 

Na co se můžete těšit?

Videa

Získáte mnoho podrobných instruktážních videí. Základní úvaz Vás naučím svojí speciální metodou, která vznikla na základě mých zkušeností.

Návody

Dostanete různé PDF návody a check listy, které si můžete vytisknout a využívat je při vázání, abyste se neztratili.

A to stále není všechno!

BONUS 1

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Jak sledovat a podporovat psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života
od Mgr. Dagmar Lisé, Be Balanced.

Přednáška sleduje důležité vývojové milníky v pohybovém vývoji dětí především v prvním roce života. Ukážete si také důležitost rozvoje smyslových funkcí u nejmenších dětí. Řeknete si tipy a doporučení na vhodnou stimulaci a rozebereme zdravotní aspekty nošení jako vhodné stimulace správného psychomotorického vývoje.

BONUS 2

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Objevte kouzlo dětských emocí i VY
od Bc. Adriany Nováková, Akademie rodičovství

Kladete si otázku, jak nejlépe zklidnit pestré emoce vašeho dítěte? Jste vyčerpaní z pobytu na dětském hřišti, protože stále řešíte hádky kolem půjčování bábovek? Občas křičíte, pláčete a říkáte si, že už je toho nějak moc? Chtěli byste znát pár triků, jak vypjaté situace zvládat? Víte o tom, že dětský pláč a kňourání je jedním z nejhorších zvuků? Není snadné to vždy ustát. Přesto projevovat emoce je v pořádku – víte proč? Každý záchvat vzteku je výsledkem neuspokojené potřeby nebo touha vyjádřit negativní pocity, se kterými si dítě neumí poradit.

V přednášce se dozvíte několik skvělých způsobů, jak lze dítě utišit během několika sekund, jak je podpořit a naplňovat jeho potřeby, aby se zdravě vyvíjelo. Objevte kouzlo zvládání emocí i VY.

BONUS 3

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Spánek a kojení
od MUDr. Lenky Danielové.

Spojení spánku, jeho cyklů a kojení je zřejmé. Mnoho rodičů trápí otázky častého buzení, častého kojení, téma odstavení a emoce s tím spojené. V přednášce si povíte o základech fyziologie, o propojení emocí rodičů a dítěte, o tom jak poznat, co miminko chce a jak zvládnout náročné noci i bez nutného odstavení.

BONUS 4

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Znakování - přirozená řeč miminek
od Ing. Michaely Tilton, MBA, Baby Signs

Jak s dětmi mluvit, když ještě neumějí vydat ani hlásku? A co s dětmi, které už mluví, ale stále se od nich nedozvíte, proč se zlobí nebo co je bolí? To vše vám prozradí Michaela Tilton ve svém povídání. A určitě se podívá na zoubek i bilingválnosti a poradí, jak jí dosáhnout.

Díky mým zkušenostem a skvělým bonusům v tom nebudete sami a dozvíte se i to, co by Vás jinak třeba ani nenapadlo hledat…

Co více o kurzu potřebujete vědět?

  • Přístup k veškerému obsahu kurzu dostanete ihned po zaplacení na dva roky
  • Přehledné uspořádání podkladů v členské sekci na webu
  • 25 instruktážních videí a 12 materiálů ke stažení a vytištění
  • 4 úžasné a hodnotné bonusy
  • Kurz nezahrnuje komunikaci se mnou přes soukromé zprávy, e-mail či telefon

Vánoční akce

Kupte si Balíček kurzů

získejte 20 přednášek

o rodičovství

z festivalu Kouzlo nošení

a nosící omalovánky

v hodnotě 2 000 Kč ZDARMA! 

Cena balíčku kurzů

Zvýhodněná cena

JE 4 100 KČ

Balíček obsahuje 5 samostatných kurzů: Než začnete nosit, Vázání na břicho, Vázání na bok, Vázání na záda a Praktické nosící tipy a triky. Celková cena těchto kurzů je 5 550 Kč. V balíčku je získáte o více jak 25 % výhodněji!   

Reálná hodnota

NEVYČÍSLITELNÁ

Kolik stojí pocit jistoty, že svému miminku neublížíte? Že se mu budou dobře vyvíjet kyčle a páteř? Každá maminka by dala cokoli, aby se její miminko cítilo lépe při nemoci nebo když není ve své kůži.

Co vám kurz přinese

⭐️ flexibilitu, můžete jít vlastním tempem a vracet se
⭐️ jistotu, že máte správné informace
⭐️ záruku, že nosíte své miminko zdravě
⭐️ sebevědomí, že nošení je normální
⭐️ bezpečí pro vaše miminko
⭐️ úsporu času i financí

Výsledek

ZARUČENÝ

Budete vědět vše, co potřebujete pro spokojené nosící období. Budete sebejistí nosící rodiče, kteří vědí, co dělají, jak to dělají a proč to dělají. Nemusíte hledat, shánět, přemýšlet, co ještě nevíte. Trávit hodiny a hodiny googlením. Porovnáváním, co je dobře a co špatně.

Využijte této jedinečné příležitosti. 

Často kladené otázky

Pro koho je kurz určen? 

Pro maminky i tatínky, kteří chtějí nosit své děti s láskou, jednoduše a bezpečně. Není podmínkou umět vázat, vše se naučíme od základů. Pokud již vázat umíte, ale nejste si 100% jistí, využijte příležitosti získat sebevědomí.

Kolik mi to zabere času? 

Délka videí se liší, od 3 po 45 minut, celkem je jich 25.  Kolik studiu materiálů a hlavně praktického zkoušení tomu věnujete, bude čistě na vás. 

Co když budu mít otázky nebo budu potřebovat pomoci? 

Je možné si se mnou domluvit individuální konzultaci (online či osobní). Stačí mi napsat na email misha@mishanovakova.cz.  

Kde získám bonusy? 

Bonusy budou zpřístupněny v členské sekci.   

Jak dlouho budu mít do kurzu přístup? 

Do kurzu budete mít přístup dva roky od zakoupení s možností prodloužení.

Už vím úplně vše a na nic nečekám!