ONLINE

nosicí klub

Staň se součástí skvělé komunity nosiček, které Ti rozumí.

Momentálně není možné se do klubu připojit.

Bonusy a zaváděcí cenu klubu odvane čas za 

Úplně si vybavuji svoje nosicí začátky! Hledání informací bylo sakra těžké. Strávila jsem u toho nesčetně hodin a upřímně – byla jsem z toho dost zoufalá. Vše rozdrobené po kousíčkách, které jsem skládala jako puzzle, ale bez předlohy. Byla jsem zmatená, kde začít. U náhodně vybraného videa paní udělala šup, šup a měla navázáno. Mně to málokdy vyšlo stejně a nepřišla jsem na to, v čem byl rozdíl. Nosicí skupiny nebylo přesně to, co jsem hledala. Na mě moc neosobní a setkávala jsem se tam často s kritikou, protichůdnými informacemi nebo mi nikdo neporadil.

Poznáváš se v tom?

Nebuď na nošení sama, přidej se k nám!

🌟   Hledáš kvalitní, detailní, ověřené a zároveň jednoduché návody na nošení, aniž bys musela trávit desítky hodin přišpendlená k obrazovce?

🌟   Necítíš se komfortně v otevřených skupinách, kde může přijít z čista jasna hejt od někoho neznámeného úplně za cokoli?

🌟   Chtěla bys mít kolem sebe partu rodičů, kteří jedou na stejné nosicí vlně a pochopí Tvoji zálibu v kontaktním rodičovství? 

🌟   Toužíš po dlouhodobé podpoře lektorky, nejen po jedné konzultaci, ze které se Ti polovina věcí vykouří z hlavy ještě dříve, než dojdeš domů?

POJĎ DO KLUBU A rozjeď to s námi
na stejné nosicí vlně

Co na tebe v Nosicím klubu čeká?

Oáza nosicího klidu, míru, porozumění a vědění. Najdeš se ve skvělém kolektivu maminek nakloněných kontaktnímu rodičovství, to vše v uzavřené facebookové skupině. Je to nosicí svět, který nabízí vše, co si každá nosička může přát. Skloubí se v něm studnice poznání s osobním přístupem i komunitou.

Online kurzy

Získáš přístup k 5 online kurzům nošení, které jsou plné detailních instruktážních videí a materiálů pro studium i tisk. Budeš mít jasné návody, které tě provedou řadou úvazů do šátku i praktickými tipy a triky pro šátky i nosítka. Čeká na Tebe také nosítkový workshop

Získáš přístupy k těmto online kurzům v hodnotě 5 550 Kč:
🌟   Jak začít nosit miminko v šátku a nosítku 
🌟   Vázání na břicho
🌟   Vázání na záda
🌟   Vázání na bok 
🌟   Praktické nosicí rady a tipy 

Kontinuální podpora lektorky 

Moje know-how, letité znalosti a hlavně osobní podpora je největší přidanou Nosicího klubu. Získáš jistotu, odpovědi a oporu v tom, co děláš. Každý měsíc se sejdeme živě na online setkání, kde zkonzultuješ své úvazy, nastavení nosítek i další dotazy. Dostaneš individuální zpětnou vazbu, která ihned vylepší vaše nošení. Partneři a tatínci jsou srdečně vítáni! Každý týden odpovím na dotazy i úvazy/nastavení nosítek písemně. 

Přednášky, rozhovory, poradny

Klub je vyšperkován o řadu odborníků, kteří přijdou alespoň 1x měsíčně sdílet své zkušenosti z nejrůznějších oblastí rodičovství (nejen nošení!). 

Nabídka je rozmanitá a čím déle v klubu budeš, tím bude obsah větší a větší. 

Komunita a soukromí

V uzavřené skupině na Tebe čekají maminky naladěné na kontaktní rodičovství. Tvoje dotazy už nebudou číst desítky neznámých očí velkých regionálních skupin. Můžeš zde sdílet své úspěchy a radost, ale i strasti (nejen nosicí) a nezdary.

Získej jistotu podpory!

Co vše tě naučí online kurzy

Úvazy do šátku

V kurzech se naučíš 2 úvazy na břicho, 2 na bok a 3 na záda s různými obměnami. Je škoda proplout nosícím obdobím pouze s jedním úvazem.

Různé techniky

Probereme různé začátky i zakončení úvazů. Ukážeme si i bezpečné odkládání miminka, protože se to často při ukazování úvazů opomíjí.

Tipy a triky

Stačí vědět pár maličkostí a vázání bude hned jednodušší či dokonce o mnoho dokonalejší.
Projdeme si i nejčastější chyby, které umí pěkně potrápit.

Kojení
a běžné fungování

Navázat je jedna věc a chytře zapojit nošení do života druhá.
Jak nakojit, aniž bys musela miminko vyndat? Jak poznat, co miminko zrovna chce? Kam si dát věci, když jdete ven a co si vlastně vzít?

Údržba
a péče

Každá příměs šátku potřebuje něco jiného. Něco se smí prát v pračce, něco se může jen v ruce. Něco se má žehlit, u něčeho si musíte dát pozor na sklady, něco se nesmí věšet, ani ždímat a ještě navíc řešit teplotu vody... Jak se starat o nosítko a co s přezkami při praní.

Oblékání během roku

Oblékání při nošení bývá velký oříšek! Moc horko nebo naopak zima? Stačí znát pár tipů a hned vám bude skvěle. Projdeme si jednotlivá roční období a jak si s nimi poradit.

Oprava šátku

Vytáhnout si na šátku očko je otázka vteřiny! A co pak s tím? To už na ten šátek raději nebudeš ani sahat... Nebo jej odneseš někomu, kdo to umí, budeš nějakou dobu bez šátku a ještě Tě to bude stát peníze. Přitom je to celkem jednoduché si to opravit, jen vědět, co a jak.

10.-13. 10. 2022 (5)

Věděla jsi, že:

 • nošení na břiše je za určitých okolností vhodné i pro předčasně narozená nebo velmi drobná miminka, maminky po císařském řezu či s diastázou, při predilekci hlavičky, KISS i Downově syndromu i jiných zdravotních obtížích,
 • nošení na boku je vhodné už pro novorozence,
 • se může nosit na zádech už od útlého věku (není pravda, že se musí čekat, až dítě bude umět sedět),
 • na boku i zádech má dítě lepší rozhled a nebude se tudíž tolik vyklánět,
 • ring sling je nejrychlejší varianta nošení,
 • nošení na zádech dá tvému volnému pohybu zase novou dimenzi.

Chceš kvalitní a propracované návody na nošení? 

V klubu na tebe čeká i "nenosicí" obsah

Odbornice

Každý měsíc některá z odbornic předá své znalosti i v dalších tématech, než je nošení dětí. Můžete se tak těšit na témata jako je zdravá strava, komunikace s dětmi, cvičení a další. 

Poradny

Nepravidelně budou připraveny poradny, např. s laktační poradkyní nebo s odbornicí o látkových plenkách a menstruačních a prsních vložkách

Esenciální oleje

Nasdílím s vámi i svoji cestu, jak jsme esenciálními oleji podpořili naše zdraví a odbourali chemii v domácnosti.

Výrobci

Nepravidelně se vám budou představovat se svými výrobky i různí výrobci šátků, nosítek a nosicího oblečení.

Pro koho je klub vhodný?

Pro těhotné

Později poděkuješ sama sobě!
Čekáš teprve miminko? Pak je to skvělá příležitost se teď v klidu vše naučit a vyzkoušet. I s těhotenským bříškem to jde. Po porodu budeš mít spousty jiných starostí a bude se ti hodit, že už to umíš! Nějakého plyšáka na trénování určitě najdeš. 🙂

Pro nováčky

Vezmeme to od píky!
Klub je vhodný pro maminky a tatínky, kteří nikdy nenosili. Naučíš se se šátkem od úplného základu. Vše si projdeme skutečně s velmi podrobným komentářem.

Pro věčné začátečníky

Trénování dělá mistra!
Stejně tak je kurz vhodný pro rodiče, kteří už nějaké zkušenosti mají, ale buď si svými nosícími schopnostmi nejsou jistí nebo se toho chtějí naučit více.

Pro mírně pokročilé

Třeba nošení na zádech je nový začátek!
I pokročilé nosičky občas potřebují podpořit. Velkým milníkem bývá přesun děťátka z úvazů vpředu na záda. Tam se opět může dostavit nejistota a pochybnosti.

Chceš mít jistotu, že miminko nosíš správně? 

V klubu Tě podpořím já,
Míša Nováková

Z minikurzu se už známe, ale ještě pár faktů o mně. Jsem:

 • certifikovanou lektorkou a vášnivou milovnicí nošení,
 • nadšenou propagátorkou kontaktního rodičovství, kterému se věnuji od roku 2015,
 • tvůrkyní vůbec prvních online kurzů nošení v ČR, kterými prošlo již kolem 2 800 rodičů,
 • zakladatelkou Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, který navštívilo již kolem 1 800 rodičů a jehož čtvrtý ročník se konal v září 2022 v Konferenčním centru City v Praze.

Ráda provedu světem nošení i tebe!

Reference

Co říkají klientky o mých online kurzech? 

Toto jsou reference 4-5týdenních online kurzů s mojí podporou, které jsem vedla v uplynulých 2 letech. Klub bude mít obdobnou formu, jen dlouhodobou. Reference jsou sbírány prostřednictvím rozhovorů, FB skupiny, Google formulářů, emailem či přes messenger.

"Kurz mi změnil nosící život!

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli si kurz zakoupit a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Teď pravidelně používáme různé úvazy a věřím, že zkusíme i nějaké další a budeme si jimi jistější, protože už známe nějaké základy, co jak funguje a co nám vyhovuje. Kurz mi dodal sebevědomí, odvahu a jistotu!"
Míša Hašková
absolventka kurzu
"S podrobnými video návody to ani napoprvé nebyl problém

Kurz byl pro mě příležitostí vyzkoušet si úvazy, na které bych si sama netroufla. Zjistila jsem, že se správně vybraným šátkem a typem úvazu ani záda nemusí bolet 🙂 Kurz mi taky ušetřil dost času (kterého s malými dětmi není moc) - všechny návody a informace byly na jednom místě."
Karolína Žežulková
absolventka kurzu
"Kurz mne v mnoha oblastech nošení obohatil. Velice oceňuji možnost se k jednotlivým videím vracet a opakovat si tak jednotlivé úvazy a způsoby nošení. Přátelskou formou vedený kurz mohu ostatním maminkám jen doporučit."
Lucie Víchová
absolventka kurzu

Necháš se také hýčkat,

ať nemusíš nic hledat a zkoumat? 

A to stále není všechno!

BONUSOVÝ BALÍČEK
4 přednášek

💛 Objevte kouzlo dětských emocí i VY
💛 Jak sledovat a podporovat psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života
💛 Spánek a kojení
💛 Znakování – přirozená řeč miminek

BONUS
Obsah minikurzu Jak začít nosit miminko v šátku a nosítku

Nestihla jsi projít videa minikurzu nebo se k nim chceš vracet? Teď na ně budeš mít času dostatek.
Získáš webinář, kde jsou shrnuty informace ze 3 bonusových videí a témata Základy správného nošení a Jak začít praktické nošení.

AKČNÍ BONUS
Workshop Správné držení těla při nošení


>> TENTO BONUS ZÍSKÁŠ PŘI OBJEDNÁNÍ KLUBU DO SOBOTY 28. 1. 2023 <<

Tereza Hodačová
Lektorka jógy

Jak na optimální držení těla, aby záda nebolela a jak správně dýchat.
Ukázka kompenzačního cvičení po nošení a pár cviků jako prevence.

Workshop obsahuje témata:
1) Jak napřímit tělo, aby se dobře nosilo 2) Jak pokládat/odkládat děti, abychom nezatěžovaly páteř 3) Cviky na uvolnění horních zad, aby sis ulevila po nošení

EXTRA BONUSOVÝ BALÍČEK
Překvapení 1

90minutový NOSÍTKOVÝ WORKSHOP

90minutový nosítkový workshop si spolu živě užijeme v pondělí 20. 1. od 10 - 11:30 hodin. V první části vám povyprávím něco k jednotlivým druhům nosítek a nastavování nosítek obecně a v druhé části se pověnujeme praktickým úpravám vašich nosítek a dotazům. Záznam samozřejmě zůstane k dispozici, pokud bys nemohla.

V kurzu také najdeš:
⭐️ video, jak nakojit v nosítku
⭐️ jak pečovat o nosítko 

EXTRA BONUSOVÝ BALÍČEK
Překvapení 2


NOSICÍ HŘÍCHY ANEB 22 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB V NOŠENÍ

Možná Tě překvapilo, že se dá udělat tolik chyb. Bohužel je to tak. Díky tomuto přehlednému návodu budeš mít snadno přehled, jestli jsi nějakou z chyb nezapomněla zkontrolovat.

EXTRA BONUSOVÝ BALÍČEK
Překvapení 3

BALÍČEK 10 PŘEDNÁŠEK z festivalu Kouzlo nošení
💛 Objevte kouzlo dětských emocí i VY
💛 Jak sledovat a podporovat psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života
💛 Počátky kojení – kojení v ranném poporodním období
💛 Spánek a kojení
💛 Křehká mateřská psychika
💛 Znakování – přirozená řeč miminek
💛 Diastáza břišních svalů
💛 Látkování
💛 Hypnoporod, bonding a šestinedělí
💛 Seznamte se s BLW

Představ si, že tě při nošení nebudou vůbec bolet záda

Určitě chci bonus!

Určitě chci mít všechny tyto boží bonusy!

Určitě chci mít i tyto přednášky!

Jak klub funguje

 • 1x měsíčně živé setkání poslední čtvrtek v měsíci od 10 – 11 hodin prostřednictvím aplikace Zoom. 
 • Písemná zpětná vazba – ostatní čtvrtky v měsíci. 
 • Minimálně 1x měsíčně odborný host.
 • Dle možností různé poradny či prezentace výrobců.
 • Obsah online kurzů je v členských sekcích na webu po dobu členství v klubu.
 • Přístup do uzavřené FB skupiny získáš do dvou pracovních dní po spárování platby.
 • Po uplynutí zakoupeného členství v klubu Ti bude nabídnuta možnost prodloužení.
 • ČERVENEC a PROSINEC jsou prázdniny a klub bude zavřený. Přístup do klubu i členské sekce máš automaticky o tuto dobu prodloužen.
 • Pokud nevyužiješ z jakýchkoli důvodů živých setkání či možností položení dotazu, není nárok na kompenzaci.

Představ si, že už nemusíš nikde nic hledat, protože vše důležité dostaneš připravené na zlatém podnose 

Co vše získáš členstvím v klubu?

🌟   Moji každotýdenní podporu – online živě i písemně

🌟   5 online kurzů v hodnotě 5 550 Kč plné návodů ZDARMA

       ✨ Jak začít nosit miminko v šátku a nosítku

       ✨ Vázání na břicho

       ✨ Vázání na bok

       ✨ Vázání na záda

       ✨ Praktické tipy a triky

🌟   Nosítkový workshop

🌟   Odborníky, poradny a další bonusy každý měsíc

🌟   Komunitu 

Největší přidanou hodnotou je moje odborná podpora. Cena klubu je cenou za moji práci. Ostatní studijní materiály jsou zdarma navíc.

Cena členství v Nosicím klubu

490 Kč/měsíc

Pokud chceš klub vyzkoušet, mám tu pro Tebe nabídku měsíčního členství. Můžeš jej po měsících prodlužovat nebo se rozhodnout pro výhodnější dlouhodobé členství.

1 050 Kč/
3 měsíce

Což je 350 Kč/měsíc nebo taky necelých 12 Kč denně.

1 500 Kč/
6 měsíců

Což je 250 Kč/měsíc nebo taky necelých 10 Kč denně.

Neboj se pečovat o sebe, odměníš tím celou rodinu! 

4 900 Kč/roční členství

12 měsíců za cenu 10 měsíců

Což je 490 Kč/měsíc + 2 měsíce zdarma
nebo taky 13,50 Kč denně.

Možnost 4 měsíčních splátek po 1 290 Kč
nebo 6 měsíčních splátek po 880 Kč.

Do klubu s podporou s těmito bonusy a za tuto cenu můžeš vstoupit do 31. 1. do půlnoci!

Bonusy vyprší za 

Už neváhej, čekáme na tebe v klubu! 

Často kladené otázky

Pro koho je klub určen? 
Pro maminky a těhotné ženy, které mají chuť posunout své nošení dále a potřebují přátelskou podporu. 

Je klub spíše pro maminky, které nosí v šátku nebo nosítku? 

Klub je 100% vhodný pro šátkařky, tak i pro maminky, které nosí jak v šátku, tak nosítku. U maminek, které nosí výhradně jen v nosítku je otázka, jak moc a jak často potřebují poradit s nastavením nosítka. Moje zpětná vazba v klubu je na cokoli nosicího, co maminky potřebují – šátky i nosítka. 

V instruktážních videích je pozornost věnována hodně úvazům do šátku. Nosítka jsou probrána z pohledu, jak dostat dítě na záda v nosítku, jak o nosítko pečovat a jak v něm nakojit. K dispozici je záznam nosítkového workshopu, kde probírám jednotlivé typy nosítek a jak pracovat s nastavením nosítek. 

Kdy a jak dlouho budu mít do Nosicího klubu přístup? 
Přístup do klubu i k materiálům máš na dobu zakoupeného členství. Prodloužení je možné.

Jak často se mi budeš věnovat? 
1x měsíčně ve čtvrtek na živém setkání a ostatní čtvrtky písemně. Plus v rámci hostů a bonusového obsahu.  

Bude odpovězeno na každou moji otázku a na online setkání budu mít pokaždé prostor řešit své úvazy/nosítka?
Vždy se snažím udělat maximum pro to, aby nikdo nezůstal bez odpovědi. Ale je to skupinový klub, ne individuální péče (ta by byla cenově úplně jinde). Proto se může stát, že se někdy něco nestihne. 

Kolik nás v klubu bude? 
Klub je prozatím komornější skupina, kde má každý dostatek prostoru pro zpětnou vazbu. Počet členů se každý měsíc může měnit. 

Už vím úplně vše a na nic nečekám!