Výhodný

balíček kurzů

Nauč se vše, co potřebuješ pro celé nosící období!

Seznámíš se s nosící teorií a základy, praktickým nošením na břiše, boku i zádech a získáš nejrůznější praktický tipy a triky. 

Objev kouzlo nošení!

Doživotní přístup ke kurzům

Máš neodložitelné miminko, bolí tě tělo od neustálého nošení v rukách nebo potřebuješ volné ruce?

Ráda byste nosila, ale nevíš si s tím rady nebo se bojíš miminko navázat do šátku nebo nosítka?

Už nosíš, ale zasekla jsti se u něčeho?

NAUČ SE NOSIT
SVOJE MIMINKO V ŠÁTKU JEDNODUŠE
A BEZPEČNĚ!

Co se do toho pustit spolu?

Své zkušenosti, různé informace, postupy, tipy a triky jsem sbírala léta. Mnoho z nich jsem bohužel získala až po tom, co jsem byla už v nosícím důchodu. Ty ale nemusíš hledat, zkoumat a čekat. Stačí, když přijmeš moji pomocnou ruku a vykročíme po té krásné cestě kontaktního rodičovství spolu. 

Co vše ti kurz nabídne?

Jak začít

Jak začít nosit miminko v šátku
či nosítku

Hodinový webinář - teoretický úvod do nošení dětí. Podíváme se na historii nošení, jestli je nošení v pořádku ze zdravotního hlediska, největší výhody, základy správného nošení, na co si dát pozor, co vybrat a čem se vyhnout.

Jak vybrat

Jak vybrat šátek a nosítko
Chceš začít nosit, ale nemáš tušení, jak si vybrat správný šátek nebo nosítko?
Široká nabídka na trhu je sice skvělá, ale zároveň zahlcující a matoucí?
Podívej se na hodinový webinář, kde se dozvíš vše důležité, abys si uměla správně vybrat.

Proč nosit

3 bonusová videa

Na téma Proč nosit se podíváme z pohledu:
- historie
- biologie
- výhod

Vědět "něco více" nám pomůže prohloubit smysl nošení.

7 úvazů

V kurzu se naučíte základní úvazy do šátku na břicho, bok i záda. Ukážeme si, který úvaz si můžete předvázat, ve kterém nejlépe nakojit či ze kterého se dítě zaručeně nevymotá. Z představy navazování na záda se vám dělá až mdlo?

Různé techniky

Probereme různé způsoby zakončení úvazů nebo jak dostat miminko i větší dítě na záda. Ukážeme si bezpečné odkládání miminka, protože se to často opomíjí.

Oblékání

Oblékání při nošení bývá velký oříšek! Moc horko nebo naopak zima? Stačí znát pár tipů a hned vám bude skvěle. Projdeme si jednotlivá roční období a jak si s nimi poradit.

Realita

Miminko úspěšně navážeš nebo dáš do nosítka a najednou začneš řešit, jak fungovat v běžném životě. Třeba kam si dát věci, když jdete ven a co si vlastně vzít? Jak nakojit, aniž bys musela miminko vyndat? Nebo jak se jinak dá využít šátek než jen na nošení?

Údržba

Každá příměs šátku potřebuje něco jiného. Něco se smí prát v pračce, něco se může jen v ruce. Něco se má žehlit, u něčeho si musíte dát pozor na sklady, něco se nesmí věšet, ani ždímat a ještě navíc řešit teplotu vody... Jak se starat o nosítko a co s přezkami při praní.

Oprava

Vytáhnout si na šátku očko je otázka vteřiny! A co pak s tím? To už na ten šátek raději nebudeš ani sahat... Nebo jej odneseš někomu, kdo to umí, budeš nějakou dobu bez šátku a ještě tě to bude stát peníze. Přitom je to celkem jednoduché si to opravit, jen vědět, co a jak.

Pro koho je balíček vhodný?

Pro nováčky

Vezmeme to od píky!
Balíček kurzů je vhodný pro maminky a tatínky, kteří nikdy nenosili. Naučíš se se šátkem od úplného základu. Vše si projdeme skutečně s velmi podrobným komentářem.

V balíčku je vše, co kdy pro nošení budeš potřebovat.

Pro těhotné

Později poděkuješ sama sobě!
Čekáš teprve miminko? Pak je to skvělá příležitost se teď v klidu vše naučit a vyzkoušet. I s těhotenským bříškem to jde. Po porodu budeš mít spousty jiných starostí a bude se ti hodit, že už to umíš! Nějakého plyšáka na trénování určitě najdeš. 🙂

Pro věčné začátečníky i pokročilé

Trénování dělá mistra!
Stejně tak je kurz vhodný pro rodiče, kteří už nějaké zkušenosti mají, ale buď si svými nosícími schopnostmi nejsou jistí nebo se toho chtějí naučit více.

Chceš mít jistotu, že miminko nosíš správně? 

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Misha Nováková a jsem

  • certifikovanou lektorkou a vášnivou milovnicí nošení,
  • nadšenou propagátorkou kontaktního rodičovství, kterému se věnuji od roku 2015,
  • tvůrkyní vůbec prvních online kurzů nošení v ČR, kterými prošlo již kolem 2 800 rodičů,
  • zakladatelkou Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, který navštívilo již kolem 1 800 rodičů a jehož čtvrtý ročník se konal 17. září 2022 v Konferenčním centru City v Praze.

Nosila jsem až svoji mladší dceru, protože se synem jsem to neznala. A dodnes je mi to líto! Mým cílem a úkolem je nabídnout rodičům co nejširší informace, aby si mohli vybrat, jestli nosit chtějí nebo ne. S čím poté sami souzní, je již plně na nich. Předávání mých zkušeností a znalostí mě neskutečně baví, a proto průběžně vznikají online kurzy a webináře, aby bylo nošení dostupné skutečně pro každého.

Ráda provedu světem nošení i tebe!

Reference

Co říkají klientky o mých online kurzech? 

Toto jsou reference 4-5týdenních online kurzů s mojí podporou, které jsem vedla v uplynulých 2 letech.  Reference jsou sbírány prostřednictvím rozhovorů, FB skupiny, Google formulářů, emailem či přes messenger.

"Kurz mi změnil nosící život!

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli si kurz zakoupit a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Teď pravidelně používáme různé úvazy a věřím, že zkusíme i nějaké další a budeme si jimi jistější, protože už známe nějaké základy, co jak funguje a co nám vyhovuje. Kurz mi dodal sebevědomí, odvahu a jistotu!"
Míša Hašková
absolventka kurzu
"S podrobnými video návody to ani napoprvé nebyl problém

Kurz byl pro mě příležitostí vyzkoušet si úvazy, na které bych si sama netroufla. Zjistila jsem, že se správně vybraným šátkem a typem úvazu ani záda nemusí bolet 🙂 Kurz mi taky ušetřil dost času (kterého s malými dětmi není moc) - všechny návody a informace byly na jednom místě."
Karolína Žežulková
absolventka kurzu
"Kurz mne v mnoha oblastech nošení obohatil. Velice oceňuji možnost se k jednotlivým videím vracet a opakovat si tak jednotlivé úvazy a způsoby nošení. Přátelskou formou vedený kurz mohu ostatním maminkám jen doporučit."
Lucie Víchová
absolventka kurzu

Necháš se také hýčkat,

ať nemusíš nic hledat a zkoumat? 

Na co se můžeš těšit?

Webináře

Nošení není jenom o praxi, ale je fajn vědět řadu informací z teorie, proč a jak co má být.
Vše krásně pohromadě na jednom místě.

Videa

Získáš řadu podrobných instruktážních videí. Základní úvaz tě naučím svojí speciální metodou, která vznikla na základě mých zkušeností.

Návody

Budeš mít dostupné různé PDF návody a check listy, které si můžeš vytisknout a využívat je při vázání, aby jsi se neztratila.

"S podrobnými video návody to ani napoprvé nebyl problém

Kurz byl pro mě příležitostí vyzkoušet si úvazy, na které bych si sama netroufla. Zjistila jsem, že se správně vybraným šátkem a typem úvazu ani záda nemusí bolet 🙂 Kurz mi taky ušetřil dost času (kterého s malými dětmi není moc) - všechny návody a informace byly na jednom místě."
Karolína Žežulková
absolventka kurzu
"Kurz mi změnil nosící život!

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli si kurz zakoupit a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Teď pravidelně používáme různé úvazy a věřím, že zkusíme i nějaké další a budeme si jimi jistější, protože už známe nějaké základy, co jak funguje a co nám vyhovuje. Kurz mi dodal sebevědomí, odvahu a jistotu!"
Míša Hašková
absolventka kurzu

A to stále není všechno!

BONUS 1

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Jak sledovat a podporovat psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života
od Mgr. Dagmar Lisé, Be Balanced.

Přednáška sleduje důležité vývojové milníky v pohybovém vývoji dětí především v prvním roce života. Ukážete si také důležitost rozvoje smyslových funkcí u nejmenších dětí. Řeknete si tipy a doporučení na vhodnou stimulaci a rozebereme zdravotní aspekty nošení jako vhodné stimulace správného psychomotorického vývoje.

BONUS 2

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Objevte kouzlo dětských emocí i VY
od Bc. Adriany Nováková, Akademie rodičovství

Kladete si otázku, jak nejlépe zklidnit pestré emoce vašeho dítěte? Jste vyčerpaní z pobytu na dětském hřišti, protože stále řešíte hádky kolem půjčování bábovek? Občas křičíte, pláčete a říkáte si, že už je toho nějak moc? Chtěli byste znát pár triků, jak vypjaté situace zvládat? Víte o tom, že dětský pláč a kňourání je jedním z nejhorších zvuků? Není snadné to vždy ustát. Přesto projevovat emoce je v pořádku – víte proč? Každý záchvat vzteku je výsledkem neuspokojené potřeby nebo touha vyjádřit negativní pocity, se kterými si dítě neumí poradit.

V přednášce se dozvíte několik skvělých způsobů, jak lze dítě utišit během několika sekund, jak je podpořit a naplňovat jeho potřeby, aby se zdravě vyvíjelo. Objevte kouzlo zvládání emocí i VY.

BONUS 3

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Spánek a kojení
od MUDr. Lenky Danielové.

Spojení spánku, jeho cyklů a kojení je zřejmé. Mnoho rodičů trápí otázky častého buzení, častého kojení, téma odstavení a emoce s tím spojené. V přednášce si povíte o základech fyziologie, o propojení emocí rodičů a dítěte, o tom jak poznat, co miminko chce a jak zvládnout náročné noci i bez nutného odstavení.

BONUS 4

Hodinová přednáška z festivalu Kouzlo nošení
Znakování - přirozená řeč miminek
od Ing. Michaely Tilton, MBA, Baby Signs

Jak s dětmi mluvit, když ještě neumějí vydat ani hlásku? A co s dětmi, které už mluví, ale stále se od nich nedozvíte, proč se zlobí nebo co je bolí? To vše vám prozradí Michaela Tilton ve svém povídání. A určitě se podívá na zoubek i bilingválnosti a poradí, jak jí dosáhnout.

Díky mým zkušenostem a skvělým bonusům v tom nebudeš sama a dozvíš se i to, co by tě jinak třeba ani nenapadlo hledat…

Co více o kurzu potřebuješ vědět?

  • Obsah kurzů i bonusy budou přístupné ve členské sekci na webu ihned po zaplacení.
  • Dožitovní přístup ke kurzům, tzn. po dobu existence webu, s garancí min. 1 rok od zakoupení.
  • 25 instruktážních videí a 12 materiálů ke stažení a vytištění.
  • 8 webinářů a videí ohledně teorie, zdraví, výběru šátku atd. najdeš v kurzu Než začnete nosit.
  • 4 úžasné a hodnotné bonusy.
  • Kurz nezahrnuje komunikaci se mnou přes soukromé zprávy, e-mail či telefon.

Cena balíčku kurzů

4 100 Kč

Balíček obsahuje 5 samostatných kurzů: Než začnete nosit, Vázání na břicho, Vázání na bok, Vázání na záda a Praktické nosící tipy a triky.
Celková cena těchto kurzů je 5 400 Kč. V balíčku je získáte mnohem výhodněji!   

Využij této jedinečné příležitosti. 

Často kladené otázky

Pro koho je kurz určen? 

Pro maminky i tatínky, kteří chtějí nosit své děti s láskou, jednoduše a bezpečně. Není podmínkou umět vázat, vše se naučíme od základů. Pokud již vázat umíš, ale nejsi si 100% jistá, využij příležitosti získat sebevědomí.

Kolik mi to zabere času? 

Délka videí se liší, od 3 po 45 minut. Kurz obsahuje 25 videí. Kolik studiu materiálů a hlavně praktického zkoušení tomu věnuješ, bude čistě na tobě.   

Kde získám bonus? 

Bonus bude součástí kurzu v členské sekci.   

Jak dlouho budu mít do kurzu přístup? 

Do kurzu budeš mít doživostní přístup, tzn. po dobu existence webu s garancí min. 1 rok od doby zakoupení.

Už vím úplně vše a na nic nečekám!