vánoční nadílka
1 + 2 kurzy nošení
nebo 20 přednášek zdarma

Pojďte se mnou podlehnout kouzlu nošení!

Darujte (si) pod stromeček ještě krásnější vztah s miminkem

🎄🎁 Nevíte, co vymyslet k Vánocům? Darujte si nebo své partnerce/manželce, sestře, kamarádce nebo budoucímu tatínkovi kurz nošení, který umí změnit rodičovství.

Není nic úžasnějšího na světě než těsná blízkost miminka! 🎁🎄

Vánoční akce 1 + 2

Kupte si jeden z kurzů Vázání na břicho, bok či záda

a získejte kurzy Než začnete nosit

a Praktické nosící tipy a triky

v hodnotě 1 580 Kč ZDARMA!

Nabídka platí až do 31. 12. 2021! Protože občas se dárek nestihne koupit, je třeba ho vyměnit nebo Ježíšek přinese peníze na tajné přání… 

Vázání na břicho

Vázání na břicho je základem nošení. Pojďme si společně ukázat, jak vázat jednoduše a hlavně bezpečně. Základní úvaz na břicho probereme skrz na skrz a naučíme se i další praktický úvaz.

Kurz Vázání na břicho je vhodný pro rodiče, kteří ještě žádné úvazy nezkoušeli a chtějí začít. Také se hodí pro rodiče, kteří už na břicho navázat umí, ale pořád zůstávají pochybnosti, jestli to dělají dobře nebo neví, co zlepšit, aby to bylo více pohodlné, miminko lépe podsazené, neměli úvaz moc volný a podobně. Základní úvaz projdeme křížem krážem několika velice podrobnými videi. Postup navázání Vás naučím svojí speciální metodou a projdeme si pečlivě i několik možností, jak úvaz začít i zakončit. Plus se naučíme i další úvaz na břicho, který se dá předvázat a je skvělý na kojení. 

Vázání na bok

Vázání na bok bývá často opomíjeno, přitom umí být velký pomocník! Už vám dítko překáží při nošení na břiše, ale na záda se neodvážíte? Potřebujete navázat rychle? Pak to nošení na boku umí hravě vyřešit.

Kurz Vázání na bok je skvělým doplněním možností nošení vpředu a bohužel bývá často opomíjeno. Je vhodné i pro miminka od narození nebo pro starší dětičky, které potřebujete často ze šátku vyndat a zase uvázat, ať už kvůli jejich potřebám ťapat nebo rychlé návštěvě obchodu. 

Vázání na záda

Nošení dětí na zádech je dalším milníkem v životě nosičky.
Naučíme se tři úvazy a hlavně různé způsoby, jak dostat dítě bezpečně na záda úměrně jeho věku, ať už v šátku či různých typech nosítek.

Kurz Vázání na záda je ideální pro rodiče, kteří už umí nosit na břiše/boku, ale na záda se ještě neodhodlali. Nebo pro rodiče, kteří to již zkoušeli, ale mají nějaké pochybnosti či chtějí umět více úvazů. Jak dostat bezpečně dítě na záda je většinou oříšek a často milníkem v nošení. Kvůli obavám to bývá kolikrát konečná, což je veliká škoda. V kurzu věnuji tématu jak dostat děťátko do úvazu na zádech bezpečně patřičnou péči a ukáži Vám několik možnosti úměrně věku dítěte.  

Vánoční akce

Kupte si Balíček kurzů

a získejte 20 přednášek o rodičovství

z festivalu Kouzlo nošení a nosící omalovánky

v hodnotě 2 000 Kč ZDARMA! 

Nabídka platí až do 31. 12. 2021! Protože občas se dárek nestihne koupit, je třeba ho vyměnit nebo Ježíšek přinese peníze na tajné přání… 

Balíček kurzů

Máte pocit, že potřebujete vědět úplně všechno? Skvělé!
V balíčku kurzů získáte vše za zvýhodněnou cenu:
⭐️ Než začnete nosit
⭐️ Vázání na břicho
⭐️ Vázání na bok
⭐️ Vázání na záda
⭐️ Praktické tipy

Pokud jste do nošení nadšení a chcete všechno, tak je pro Vás připraven úžasný Balíček kurzů, který nabízí vše a je za zvýhodněnou cenu.  

Praktické tipy

Navázáním dítěte to nekončí. Poradím vám:
⭐️ Tipy a triky pro každodenní nošení
⭐️ Jak oblékat sebe i miminko
⭐️ Jak kojit
v šátku i nosítku
⭐️ Jak pečovat
o šátek i nosítko
⭐️ Jak opravit
vytažené očko šátku

Kurz Praktické nosící tipy a triky je souhrn toho nejzajímavějšího, co jsem za svoji nosící kariéru nastřádala. Mně to trvalo několik let. Vy to můžete mít hned. Provedu Vás jednoduchými návody, jak v šátku nakojit (konkrétně ukázáno na třech úvazech) nebo jak upravit nastavení nosítka pro kojení. Také si posvítíme na péči o šátek a nosítko, protože není vhodné je prostě jen tak šoupnout do pračky/sušičky s ostatním prádlem. Nevynecháme ani základní opravu vytaženého očka a zatažení uzlíku. A také dostanete seznam nejrůznějších tipů a triků. Tento kurz je vhodným doplněním jakéhokoli výše zmíněného kurzu. 

Než začnete nosit

Potřebujete se ujistit, že je nošení bezpečné? Nebo nevíte, čím začít? Projdeme si, proč nosit, jestli je nošení v pořádku ze zdravotního hlediska, jak si poradit s různými strachy z nošení a další praktické rady jako např. výběr šátku/nosítka, aby záda nebolela a další.

Kurz Než začnete nosit je pro rodiče, kteří přírůstek teprve očekávají nebo jej už mají, ale nenosí a zároveň si nejsou jistí, jestli nosit chtějí. Také je vhodný pro ty z Vás, kteří nošení plánují a zároveň byste se rádi dozvěděli více o tom, proč nosit, jestli je to vhodné ze zdravotního hlediska, jak si poradit s nejrůznějšími obavami a cizími názory, co udělat pro to, aby Vás nebolela při nošení záda nebo jak vybrat vhodný šátek či nosítko.

Přednášky
z festivalu Kouzlo nošení

Vyberte si z 20 zajímavých přednášek ze dvou ročníků festivalu Kouzlo nošení. Dozvíte se nejen o nošení, ale také o znakování, stravování, látkování, psychologii, spánku, kojení a mnoho dalších tématech!

Omalovánky

Máte už starší děťátko, které rádo maluje a chcete ho seznámit s kontaktním rodičovstvím kreativní cestou? Nebo si sami rádi malujete a je to pro Vás relaxace?

Stáhněte si 13 krásně ilustrovaných obrázků, na kterých je zachyceno nošení nejen u lidí, ale také u zvířátek.

Chcete pomoci s výběrem? Napište mi!

misha@mishanovakova.cz